Stomatologia estetyczna

Mówi się, że uśmiech jest wizytówką człowieka, którą wręczamy codziennie wielu osobom. Nierzadko bywa furtką do osiągnięcia sukcesów w życiu osobistym. Stomatologia estetyczna przychodzi z pomocą każdemu, kto nie jest zadowolony ze stanu swoich zębów. Ich naturalny, zdrowy i estetyczny wygląd jest naszą misją, którą realizujemy prowadząc naszych Pacjentów krok po kroku przez cały proces leczenia, aż do uzyskania przepięknego, olśniewającego, zdrowego i śnieżnobiałego uśmiechu.

Centrum Estetique to miejsce dla Pacjentów w każdym wieku. Nasza wieloletnia działalność bazuje na doświadczeniu opierającym się na wiedzy teoretycznej i praktycznej, obejmującej najnowsze osiągnięcia stomatologii estetycznej. Zaawansowane umiejętności oraz specjalistyczny sprzęt najnowszej generacji pozwala świadczyć dla Państwa nowoczesne usługi na najwyższym poziomie. Innowacyjna technologia Digital Smile Design umożliwia wykonanie wirtualnego projektu, pokazując Pacjentowi nowy uśmiech, bez zbędnych ubytków bądź nieestetycznych przebarwień, jeszcze przed rozpoczęciem zabiegu stomatologii estetycznej. Taka symulacja pozwala na dobranie wielkości, koloru i rodzaju odbudowy estetycznej, dopasowanej do rys twarzy Pacjenta czy odcienia skóry, dzięki czemu efekt końcowy wyglądała jak najbardziej naturalnie. Po wykonanym projekcie i akceptacji przez Pacjenta przystępujemy do pracy.

Wybielanie zębów jest najczęściej stosowanym zabiegiem we współczesnej stomatologii estetycznej. Doceniane jest zarówno przez kobiety jak i przez mężczyzn.