Protetyka - licówki, korony, mosty

W ciągu ostatnich lat wprowadzono innowacyjne technologie pozwalające osiągać wysoki efekt funkcjonalny, ale także wizualny, dzięki czemu protetyka jest najszybciej rozwijającą się dziedziną z zakresu stomatologii estetycznej. Odpowiednio dobranych i starannie wykonanych uzupełnień, takich jak licówki, korony, mosty czy protezy nie sposób odróżnić od naturalnych zębów.

Dzięki nowoczesnej technologii prace protetyczne powstające w Centrum Estetique wykonywane są z najwyższej jakości materiałów, charakteryzujących się trwałością i estetyką. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Pacjenta, każda korona projektowana jest indywidualnie - zaczynając od kształtu, a skończywszy na kolorze.

Współczesna protetyka nie tylko pozwala na odtworzenie braków zębowych, ale także osiągnąć bardzo wysokie efekty estetyczne zbliżone do naturalnego uzębienia. Dzięki temu możliwe jest w istotny sposób podwyższenie jakości życia. Ogromnemu przełom, jakim było wprowadzenie technologii CAD/CAM sprawił, że czas przeprowadzenia całego leczenia został skrócony do minimum i nie ma w nim mowy o błędach, co z pewnością daje Pacjentowi poczucie komfortu.

Rekomendujemy skanowanie łuków zębowych skanerem wewnątrzustnym CS3600 ponieważ uzyskane w ten sposób pliki stają się nieocenioną dokumentacją na wypadek utraty naturalnych zębów i zamiaru uzyskania ich idealnego odwzorowania na drodze leczenia protetycznego.