Nasz zespół

ZESPÓŁ SPECJALISTÓW

Nasz zespół tworzą wykwalifikowani, młodzi, energiczni, ambitni lekarze, których zainteresowania obejmują różne dziedziny stomatologii. To właśnie połączenie tych wszystkich umiejętności sprawia, że swoich pacjentów otaczają troskliwą, pełną czułości opieką.

 

PAWEŁ SZUBA - PASZKIEWICZ, lekarz dentysta

Absolwent Wydziału Stomatologii Akademii Medycznej we Wrocławiu, którą ukończył z wyróżnieniem w 2004. Praktyka prowadzona przez Rodziców, już w trakcie studiów umożliwiła mu, jako nielicznemu ze studentów zdobywanie nieocenionych umiejętności, szczególnie z zakresu protetyki, które w późniejszym czasie okazały się niezbędne w rozwiązywaniu trudnych przypadków klinicznych. Kontynuując 50-cio letnie rodzinne tradycje, od 2013 roku kieruje Centrum Medycyny Estetycznej i Stomatologii „Estetique” w Polanicy-Zdroju. Konsultant oraz wykładowca firm Tokuyama, Carestream Dental, Harvard Dental, Lasotronix, Cerkamed. Autor m. in. innowacyjnych, cyfrowych technik pracy, metod pobierania wycisków (DiaC-Traction), cyfrowego projektowania uśmiechu SDP, czy minimalnie inwazyjnych metod rekonstrukcji uśmiechu.

BARTOSZ HANDZIAK, lekarz dentysta

Dr Bartosz Handziak ukończył studia na Wydziale Lekarsko-Stomatologicznym Akademii Medycznej we Wrocławiu. Uczestnik wielu kursów oraz szkoleń z zakresu szerokopojętej stomatologii. W naszym Centrum zajmuje się przede wszystkim zabiegami z zakresu stomatologii zachowawczej oraz endodoncji. W pracy zawodowej interesuje się przede wszystkim powikłanymi przypadkami endodontycznymi, a sukces w takim leczeniu jest dla niego największą nagrodą. Satysfakcja Pacjenta stanowi dla niego podstawę zadowolenia z wykonywanej pracy. W ostatnim czasie dr Handziak podjął także pracę w wrocławskiej Klinice Dental Salon, gdzie z ogromną pasją i zaangażowaniem pogłębia swoją wiedzę, i umiejętności z zakresu chirurgii stomatologicznej oraz implantologii.

DARIA JARCZYŃSKA, lekarz dentysta

Dr Daria Jarczyńska ukończyła studia na Wydziale Lekarsko-Stomatologicznym na Pomorskiej Akademii Medycznej. W naszym Centrum zajmuje się zabiegami z zakresu stomatologii zachowawczej, endodoncji oraz stomatologii estetycznej. Obecnie pracuje również w Dolnośląskim Centrum Implantologii Stomatologicznej we Wrocławiu. Stale pogłębia swoją wiedzę i umiejętności, biorąc udział w kursach zawodowych, szczególnie z zakresu stomatologii estetycznej, która jest jej pasją już od czasów studiów. W 2015 r. uczestniczyła w specjalistycznym kursie z zakresu endodoncji - Curriculum Endodoncji. W marcu 2016 r. w wyniku głosowania przez Pacjentów, została laureatką konkursu Gazety Wrocławskiej, otrzymując tytuł Najlepszego Stomatologa w Kotlinie Kłodzkiej.

JUSTYNA KADIĆ, lekarz dentysta

Dr Justyna Kadić ukończyła z wyróżnieniem studia na Wydziale Lekarsko - Stomatologicznym Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu. Stale podnosi swoje kompetencje, uczestnicząc w kursach oraz konferencjach naukowych. W naszym Centrum zajmuje się zabiegami z zakresu stomatologii zachowawczej oraz pedodoncji. Uśmiech Małego Pacjenta jest dla niej największą nagrodą i satysfakcją z wykonanej pracy.

JUSTYNA LIPIŃSKA - SZOŁUCHA, lekarz dentysta

Absolwentka Wydziału Lekarsko - Stomatologicznego wrocławskiej Akademii Medycznej. Zdobywanie kwalifikacji zawodowych rozpoczęła stażem w Poliklinice Stomatologicznej Szpitala Wojskowego. Stale podnosi swoje kompetencje, uczestnicząc w kursach oraz konferencjach naukowych. Doświadczenie w praktyce zdobywa współpracując od lat z klinikami stomatologicznymi we Wrocławiu, m.in. Szklarczyk Dental Clinic oraz Centrum Chirurgii i Estetyki Twarzy. W pracy stawia na indywidualne podejście do oczekiwań Pacjenta oraz efektywną współpracę. W Centrum Estetique zajmuje się stomatologią estetyczną i zachowawczą oraz endodoncją i protetyką.

GRAŻYNA ZDRODOWSKA - KANIOWSKA, chirurg stomatolog

Absolwentka wydziału Lekarsko-Stomatologicznego na Akademii Medycznej we Wrocławiu w 1997 r. Od samego początku fascynatka chirurgii stomatologicznej, od 2000 r. specjalista I stopnia. W naszym Centrum zajmuje się przede wszystkim zabiegami chirurgicznymi - szczególnie implantologią, skomplikowanymi ekstrakcjami, a także zabiegami z zakresu periodontologii. W 2007 Pani dr uzyskała II stopień specjalizacji z zakresu chirurgii stomatologicznej. Jako implantolog współpracuje przede wszystkim z renomowanymi firmami, pracując na takich systemach jak Alfa Bio Tec, Biomet 3i czy Astra.

 

PIOTR STAWIŃSKI, lekarz ortodonta

Wysokiej klasy specjalista ortodonta. Autor wielu publikacji oraz wywiadów z dziedziny ortodoncji - współpracuje z Polskim Towarzystwem Ortodontycznym. Prelegent na wielu sympozjach oraz konferencjach.  Ekspert w leczeniu ortodontycznym dorosłych i dzieci oraz zespołowym leczeniu wad zgryzu. Lekarz z ponad 20 letnim doświadczeniem, członek Naczelnej Izby Lekarskiej we Wrocławiu. Z pasją oddaje się pracy ciągle podnosząc swoje kwalifikacje. Uczestnik wielu kursów i szkoleń z zakresu szerokopojętej stomatologii i ortodoncji.

 

ANNA PRUDEL, lekarz dentysta

Jest absolwentką Wydziału Lekarsko – Dentystycznego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Była uczestnikiem wielu sympozjów oraz konferencji naukowych z zakresu stomatologii zachowawczej i endodoncji. Ciągle doskonali swój warsztat pracy, uczestnicząc w wielu kursach i szkoleniach. W ostatnim czasie pogłębia swoją wiedzę w dziedzinie stomatologii mikroskopowej. Jej ciepły styl bycia i uśmiech sprawia, że podczas swojej pracy tworzy przyjazną i komfortową atmosferę wokół Pacjenta, nawet tego najmniejszego. W naszym Centrum Pani dr zajmuje się stomatologią zachowawczą oraz stomatologią dziecięcą.

MARTA HANDZIAK, lekarz medycyny estetycznej

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu . W 2014 roku rozpoczęła specjalizację z chirurgii plastycznej w Specjalistycznym Centrum Medycznym w Polanicy-Zdroju. Ukończyła studia podyplomowe z Medycyny Estetycznej na Śląskiej Wyższej Szkole Medycznej w Katowicach. Członkini Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti Aging . W naszym Centrum zajmuje się zabiegami z zakresu medycyny estetycznej. Jej zainteresowaniami są metody rewitalizacji skóry oparte na mezoterapii oraz podawaniu osocza bogatopłytkowego. Starannie śledzi trendy w medycynie estetycznej - uczestniczy w szkoleniach i specjalistycznych kursach zawodowych. Z ogromnym zaangażowaniem indywidualnie podchodzi do potrzeb każdego Pacjenta.

 

 

DANIEL DOMAŃSKI, lekarz dentysta 

Absolwent Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Pasjonat endodoncji, który już na etapie studiów i stażu podyplomowego aktywnie uczestniczył w zaawansowanych szkoleniach z zakresu leczenia kanałowego. Doświadczenie, które nabywał przez ostatnie lata pod okiem wykwalifikowanych specjalistów pozwala mu wyleczyć zęby, które dotychczas były zakwalifikowane do ekstrakcji. Swój wolny czas poświęca na pogłębianie wiedzy i umiejętności z zakresu okluzji i stomatologii cyfrowej. W Centrum Estetique Pan dr wykonuje zabiegi z zakresu stomatologii zachowawczej oraz endodooncji.

 

 

 

 

KACPER LISIECKI, lekarz dentysta

Dr Kacper Lisiecki jest absolwentem Wydziału Lekarsko-Stomatologicznego na wrocławskiej Akademii Medycznej. Priorytetem dra jest holistyczne podejście do każdego Pacjenta. Pracuje z użyciem najnowocześniejszej technologii, a każdy zabieg wykonuje w powiększeniu ponieważ precyzja to ważny element w pracy stomatologa. Chirurgia jamy ustnej to największa pasja dra, a swoje umiejętności stale podwyższa poprzez udział w licznych szkoleniach. W naszym Centrum dr Lisiecki zajmuje się zabiegami z zakresu pedodoncji, stomatologii zachowawczej oraz endodoncji.

 

 

 

 

HIGIENISTKI STOMATOLOGICZNE

KAMILA URBANIAK, higienistka stomatologiczna

W 2016 r. ukończyła Prywatne Studium Higienistek w Dzierżoniowie, zdobywając tym samym tytuł higienistki stomatologicznej. W Centrum Estetique zajmuje się zabiegami z zakresu profilaktyki stomatologicznej, a satysfakcja Pacjenta stanowi dla niej podstawę zadowolenia z wykonywanej pracy. Poprzez uczestnictwo w licznych kursach i szkoleniach ciągle podnosi swoje kwalifikacje. W 2015 r. brała udział w profesjonalnym szkoleniu Higienizacja od A do Z, natomiast w 2016 r. uczestniczyła w kursie Profesjonalna Higienistka.

 

MONIKA MAŁEK-LASZCZYK, higienistka stomatologiczna

 

 

ASYSTENTKI STOMATOLOGICZNE

DARIA HAJDUGA, asystentka stomatologiczna

SANDRA RYZNAR, asystentka stomatologiczna

MARIOLA SROKA, asystentka stomatologiczna

SANDRA BIS, asystentka stomatologiczna

 

 

PERSONEL ADMINISTRACYJNY

ALEKSANDRA SZUBA - PASZKIEWICZ, manager

DAGMARA KOCH, obsługa rejestracji

EWELINA WĄGROWSKA, obsługa rejestracji