Medycyna estetyczna

To naturalne, że z biegiem lat skóra traci młody wygląd, a czynniki takie jak częste opalanie, przebyte choroby czy predyspozycje genetyczne mogą dodatkowo ją postarzać. Medycyna estetyczna przyniosła rozwiązania, których celem jest poprawa jakości życia człowieka. Poprzez działania zapobiegawcze oraz rekonstrukcyjne można zapobiegać starzeniu się skóry, wyrównywać jej koloryt i usuwać pojawiające się niedoskonałości. Celem zabiegów medycyny estetycznej jest także poprawa kondycji skóry, wygładzenie zmarszczek, a także przywrócenie jej sprężystości i nawilżenie. Wykorzystuje się do tego bezinwazyjne, niechirurgiczne, w pełni bezpieczne metody, które pomagają jak najdłużej utrzymać zdrowy, świeży i młody wygląd twarzy.

Wykonywane Centrum Estetique zabiegi, jak choćby mezoterapia czy rewitalizacja osoczem bogatopłytkowym, mogą przyczynić się do poprawy stanu skóry, kształtu twarzy czy wypełnienia zmarszczek. Odżywienie i ujędrnienie kluczowe jest nie tylko dla jej zdrowia, ale także dla dobrego samopoczucia. Naszym Pacjentom pomagamy również w leczeniu wypadania włosów oraz nadpotliwości.

Medycyny estetycznej nie należy mylić z chirurgią plastyczną, ponieważ jej zabiegi wyróżniają się bardzo małą inwazyjnością. Wykonywane są ambulatoryjnie, bez znieczulenia ogólnego i trwają nie dłużej niż kilkadziesiąt minut. Przeprowadza się je bez użycia skalpela, a jeżeli ciągłość skóry zostaje naruszona, to tylko poprzez nakłucie lub niewielkie nacięcie.

Dla optymalnego efektu oraz bezpieczeństwa i komfortu pacjenta w Centrum Estetique zawsze zaczynamy od wywiadu i indywidualnej konsultacji lekarskiej, która ma na celu ustalenie istnienia lub braku przeciwwskazań.

Wszystkie zabiegi medycyny estetycznej wykonywane są z utrzymaniem wszelkich standardów, a do ich wykonywania używane są preparaty najwyższej klasy, świadczyć o tym może szerokie grono zadowolonych Pacjentów.

Zabiegi z zakresu medycyny estetycznej wykonywane w Centrum Estetique:

  • wypełnianie zmarszczek,
  • zabiegi wygładzania skóry - mezoterapia,
  • regeneracja z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego,
  • powiększanie ust,
  • odżywianie i ujędrnianie skóry,
  • chirurgiczne usuwanie zmian skórnych,
  • leczenie nadpotliwości,
  • leczenie wypadania włosów.