witaj

Witamy w Centrum Estetique, cieszymy się, że jesteś z nami. Centrum Estetique to idealne miejsce na drodze do pięknego uśmiechu. Zaufaj naszym doświadczonym specjalistom i spełnij swoje marzenia o zdrowym i pieknym uśmiechu!

odwiedź nas również

Historia

Powstanie gabinetu stomatologicznego sięga do 2011 r., kiedy Centrum Estetique założył lekarz – stomatolog Paweł Paszkiewicz w celu stworzenia miejsca kompleksowego leczenia w jednym miejscu. Podczas wielu lat praktyk stomatologicznych starannie dobierał profesjonalną kadrę, a sprzęt najwyższej jakości zapewnia wykonywanie specjalistycznych usług na najwyższym, światowym poziomie.

Oferujemy kompleksowe leczenie ciężkich przypadków chirurgicznych, ortodontycznych, protetycznych oraz endodontycznych. Naszą specjalizacją jest poprawa estetyki uśmiechu przy zastosowaniu między innymi koron i licówek pełnoceramicznych. Posiadamy najwyższej jakości materiały i systemy, które umożliwiają rozjaśnienie szkliwa zębów w pełni bezpieczny i skuteczny sposób.

Zdrowy i piękny uśmiech naszą wizytówką!

Mówi się, że uśmiech jest wizytówką człowieka, którą wręczamy codziennie wielu osobom. Nierzadko bywa furtką do osiągnięcia sukcesów w życiu osobistym. Stomatologia estetyczna przychodzi z pomocą każdemu, kto nie jest zadowolony ze stanu swoich zębów. Ich naturalny, zdrowy i estetyczny wygląd jest naszą misją, którą realizujemy prowadząc naszych Pacjentów krok po kroku przez cały proces leczenia, aż do uzyskania przepięknego, olśniewającego, zdrowego i śnieżnobiałego uśmiechu.

czytaj więcej

Czekamy na Ciebie

A jeżeli jesteś zainteresowana/zainteresowany naszą usługą zadzwoń i umów się na wizytę podczas, której przygotujemy dla Ciebie kompleksowy plan leczenia.

zadzwoń: +48 74 662 92 29 +48 603 703 373